Mini 2000 Puffs E Cig
1.D26 ima 5.5ml e-juice i 1000mah bateriju.
2. Postavka od 2% nikotina olakšava ljudima da prestanu pušiti. Postoji i opcija bez nikotina.
Opis
Mini 2000 Puffs E Cig
Još jedan sjajan vape brend EGQ je e-cigareta D26, Mini 2000 Puffs E Cig.
D26, Mini 2000 Puffs E Cig, ima 5.5ml e-juice i bateriju od 1000mah. Postavka od 2% nikotina olakšava ljudima da prestanu pušiti. Postoji i opcija bez nikotina.
D26, Mini 2000 Puffs E Cig, jednokratna vape ima niz od 10 ukusa koje možete izabrati, omogućavajući ljudima da uživaju u ukusnom osjećaju.
Moderan, kompaktan, lagan i šarenog dizajna, izgledaju udobno i savršeni su za nove vapere i mobilne vapere... samo naprijed i nabavite si suputnika.
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nikotin | 2% nikotinske soli |
| E tečnost | 5,5 ml E tečnosti |
| Puff | 2000 puff po uređaju |
| Prekidač | Kontrola protoka vazduha |
| Baterija | Kapacitet baterije 1000mAH |
| Okus | Dostupno je 10 ukusa |
| Poklon kutija | 10 kom u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 400 kom u jednom kartonu |
| G.W | 23kg |
| MEAS | 55,5*28,5*30 cm |
pitanja:
1.Postoji li vape koji ima ukus cigarete?
Na tržištu je dostupan veliki izbor mahuna duhana i mente koje imaju okus poput cigarete.
2.Zašto su zabranili aromatizirane vape?
Jer postoje podaci da e-cigarete s okusom voća i slatkiša, mahune e-cigareta i duhan za žvakanje potiču tinejdžere da postanu ovisni o nikotinu. Prema zvaničnom glasačkom listiću, zagovornici tvrde da 80 posto djece koja puše počinju s aromatiziranim duhanskim proizvodima.
3.Kojih je 5 rizika od vapinga?
Najčešći tipovi nuspojava koje su prijavili ljudi koji koriste proizvode za vaping su iritacija grla i usta, glavobolja, kašalj i mučnina. Potrebno je više istraživanja kako bi se utvrdio rizik od raka, kardiovaskularnih bolesti, respiratornih bolesti i drugih bolesti povezanih s dugotrajnom upotrebom proizvoda za vaping.
FAQ
P: Da li ste trgovačka kompanija ili proizvođač?
O: Mi smo proizvodnja elektronskih cigareta, nadamo se da ćemo poslovati s vama! Hvala vam!
P: Kada obično dobijete odgovor?
O: Svi upiti će biti obrađeni u roku od 24 sata.
P: Šta učiniti sa povratkom?
O: Ne prihvaćamo povrat ako nema problema s proizvodom.
Ako je to zbog proizvoda, mi ćemo pružiti tehničku podršku i odgovarajuću postprodajnu uslugu.
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
















