EGQ elektronska cigareta za jednokratnu upotrebu
1. D18 je uređaj za jednokratnu upotrebu napunjen vrhunskim aromama e-soka, sa do 800 udisaja, što je ekvivalentno 30 cigareta, što ga čini savršenim uređajem za korisnike koji prelaze s pušenja na vaping.
2.D18 jednokratna e-cigareta sadrži 3,2 ml nikotinske tekućine, koja sadrži 2% nikotina.
Opis
EGQ elektronska cigareta za jednokratnu upotrebu
Elektronska cigareta D18, EGQ za jednokratnu upotrebu, je uređaj za jednokratnu upotrebu napunjen vrhunskim aromama e-soka. 800 udisaja je ekvivalentno 30 cigareta, što ga čini savršenim uređajem za korisnike koji prelaze s pušenja na vaping.
D18,EGQ Elektronska cigareta za jednokratnu upotrebu, kao jednokratna elektronska cigareta popularnog brenda EGQ. Sa kapacitetom baterije od 550 mAh, može koristiti do 800 udisaja.
Elektronska cigareta za jednokratnu upotrebu D18, EGQ elektronska cigareta za jednokratnu upotrebu, ima razne ukuse koje možete izabrati, kao što su: jagoda, menta, ananas, mango, banana, borovnica, itd. Ako želite isprobati razne okuse, kontaktirajte nas.
Jednokratna e-cigareta D18 sadrži 3,2 ml nikotinske E tečnosti, koja sadrži 2% nikotina, što može ublažiti torturu nikotina. A ako je potrebno, obezbjeđujemo D18 bez nikotina kako bismo izbjegli ovisnost o nikotinu.
E-cigareta za jednokratnu upotrebu D18, elektronska cigareta za jednokratnu upotrebu EGQ, je pneumatski prekidač, potrebno je samo udahnuti da biste dobili e-cigaretu.
Nadam se da će svi novi i stari kupci naručivati, hvala!
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nikotin | 2% nikotinske soli |
| E tečnost | 3,2 ml E tečnosti |
| Puff | 800 udisaja po uređaju |
| Prekidač | Kontrola protoka vazduha |
| Bbaterija | Integrisana baterija od 550mAh |
| Okus | Može se izabrati 10 ukusa |
| Poklon kutija | 10 kom u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 400 kom u jednom kartonu |
| G.W | 20,5 kg |
| MEAS | 55,5*28,5*30 cm |
pitanja:
1.Da li je para isto što i dim?
Po definiciji, dim je "vidljiva suspenzija ugljika ili drugih čestica u zraku, koja obično proizlazi iz zapaljenog materijala". Nasuprot tome, para je "tvar, posebno ona koja je normalno tečna ili čvrsta, difuzna ili suspendirana u zraku."
2.Šta vam čini pušačka para?
Pluća: Hemikalije za aromatiziranje kao što je diacetil mogu trajno oštetiti pluća. Udisanje ultrafinih čestica pare može uzrokovati napade astme, kašalj, piskanje i otežano disanje.
3.Da li je u redu udisati paru?
Sigurno je! Na kraju dana, kada pređete na vaping, možete udahnuti ili ne; na vama je. U svakom slučaju, možete uživati u ukusu i ponovo stvoriti osećaj pušenja. Uostalom, ovo je najvažnije.
FAQ
P: Da li dajete uzorke? da li je besplatno ili dodatno?
O: Pružamo besplatne uzorke našim kupcima. Ako uzorak treba biti prilagođen, naplatit ćemo odgovarajuću naknadu.
P: Koji su vaši uslovi plaćanja?
O: Obično prihvatamo plaćanje putem T/T ili L/C. Uplatite 50% unaprijed, počinjemo proizvodnju, nakon uplate ostataka šaljemo.
P: Šta učiniti sa povratkom?
O: Ne prihvaćamo povrat ako nema problema s proizvodom.
Ako je to zbog proizvoda, mi ćemo pružiti tehničku podršku i odgovarajuću postprodajnu uslugu.
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti













