Hot Selling 20000 Puffs Vape
1. Ovaj elegantni uređaj ima moćnu bateriju od 550 mAh koja vam omogućava da uživate u omiljenim e-tečnostima.
2. Ali nemojte da vas zavara njegova kompaktna veličina - R68 je sposoban za glatku i zadovoljavajuću proizvodnju pare.
Opis
Vape mini elektronska cigareta
Želite jednostavan i praktičan način da uživate u iskustvu vapinga?
R68 e-cigareta nudi 2000 udisaja sa do 10 ukusa na izbor!
Ovaj elegantni uređaj savršen je za vaping u pokretu.
Ali nemojte da vas zavara njegova veličina. R68 ima moćnu bateriju od 550 mAh koja vam omogućava da ga napunite.
Osim toga, R68 također ima LED zaslon koji prikazuje snagu i nivo ulja u realnom vremenu, što vam omogućava da pratite upotrebu vapinga.
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nicotine Salt | 2% nikotinske soli |
| E tečnost | 22ml E tečnosti |
| Puffs | 20000 udisaja po uređaju |
| Prekidač | Kontrola protoka vazduha |
| Baterija | Integrisana baterija od 550mAh |
| G.W | 28kg |
| Poklon kutija | 10 kom u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 400 kom u jednom kartonu |
| MEAS | 55,5*28,5*30 cm |
pitanja:
1. Šta se dešava sa vašim grudima kada prestanete da pušite?
Šesnaest žena (64%) prijavilo je promjene u grudima 6 mjeseci nakon prestanka pušenja. This outcome was paralleled by only moderate effects on weight or body mass index (BMI) increase after quitting. Notably, of the 16 women with breast change, only 3 (19%) with a normal baseline BMI showed a BMI increase to >25.
2.Kako izgledaju zubi pušača?
Često se vide zubi ljudi koji pušežuta ili smeđa promena bojeza razliku od boje prirodnih zuba. Također može doći do povećanog nakupljanja zubnog plaka i kamenca, znakova bolesti desni, pa čak i karijesa duž linije desni.
3.Šta je noga pušača?
Pušačka noga je izraz zaPAD koji utječe na donje udove, uzrokujući bol u nogama i grčeve. Stanje je rezultat nakupljanja plaka u arterijama i, u rijetkim slučajevima, razvoja krvnih ugrušaka.
FAQ
P: Da li ste trgovačka kompanija ili proizvođač?
O: Mi smo proizvodnja elektronskih cigareta, nadamo se da ćemo poslovati s vama! Hvala vam!
P: Koji su vaši uslovi plaćanja?
O: Obično prihvatamo plaćanje putem T/T ili L/C. Uplatite 50% unaprijed, počinjemo proizvodnju, nakon uplate ostataka šaljemo.
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti














