Vape Pod 2 ml E cigareta sa 600 upijanja
1. R77 je savršen za ljude koji žele lakše i efikasnije iskustvo pušenja.
2. Uređaj je opremljen snažnom baterijom od 550mah koja se može puniti.
Opis
Mini Vape Box Elektronska cigareta
R77 e-cigareta bez kartridža pruža glatkije i efikasnije iskustvo pušenja.
Ova e-cigareta opremljena je snažnom punjiva baterijom od 550mAh i izrađena je od visokokvalitetnih materijala.
Osim što nudi niz različitih okusa, e-cigareta R77 je također kompatibilna s većinom marki kertridža na tržištu, što može donijeti udobnost kupcima i proširiti raspon doživljaja okusa.
LED displej na R77 može pokazati snagu i nivo ulja.
Probajte i osjetite razliku!
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nicotine Salt | 2% nikotinske soli |
| E tečnost | 2ml E tečnosti |
| Puffs | 600 udisaja po uređaju |
| Prekidač | Kontrola protoka vazduha |
| Baterija | Integrisana baterija od 550mAh |
| G.W | 28kg |
| Okus | Može se izabrati 10 ukusa |
| Poklon kutija | 10 kom u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 400 kom u jednom kartonu |
| MEAS | 55,5*28,5*30 cm |
pitanja:
1. Jesu li vam vape za jednokratnu upotrebu u redu?
Ali e-cigarete nisu bez rizika.Mogu izazvati nuspojave kao što su iritacija grla i usta, glavobolja, kašalj i mučnina. Ove nuspojave se s vremenom smanjuju uz nastavak upotrebe. Još ne znamo kakve bi efekte mogli imati na duži rok.
2. Koliko dugo vam traje vape za jednokratnu upotrebu?
oko 500 - 600 udisaja
Kao što naziv govori, jednokratni vape su dizajnirani za kratkotrajnu upotrebu. Obično traju oko500 - 600 udisaja, koji daje otprilike ekvivalent nikotina kutiji tradicionalnih cigareta. Takođe su obično napravljeni od plastike, pa su skloniji oštećenjima i habanju.
3. Koliko često trebam koristiti svoj jednokratni vape?
Vaši fitilji se moraju zasititi prije nego što udarite još jedan vape. općenito,15 do 30 sekundisu dovoljni prije nego što primite još jedan udarac, ali možete pričekati i duže, posebno ako češće doživljavate suhe udarce.
FAQ
P: Da li ste trgovačka kompanija ili proizvođač?
O: Mi smo proizvodnja elektronskih cigareta, nadamo se da ćemo poslovati s vama! Hvala vam!
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti














