Jednokratni vape e Cig sa 35000 pufla
1.R90 je vape za jednokratnu upotrebu sa 35000 pufla.
2.R90 Samo ima bateriju od 650mAh, što se može napuniti.
Opis
35000 Puffs Jednokratno vape
Prednost R90 je da može udovoljiti potrebama pušača za veliku količinu dima i ukusa.
R90 koristi dvije žice za dvostruke grijanje i mogu podesiti napon i protok zraka. R90 ima kapacitet od 35, 000 napuha, koji je ekonomičniji i pristupačniji.
R90 pruža širok spektar ukusa.
R90 može prikazati i nivo snage i ulja u realnom vremenu putem ekrana, što je više u skladu s modnim nazivima i prikazom ličnosti.
Njeni detalji su sljedeći:
| Nikotin | 2% nikotinska sol |
| E-tečno | 25ml e-tečnosti |
| Naduvati | 35000 napuhanja po uređaju |
| Prebaciti | Kontrola protoka zraka |
| Baterija | Integrirana baterija od 650mAh |
| Ukus | Mogu se birati 10 okusa |
| Poklon kutija | 10 kom u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 200 kom u jednoj kutiji |
| G.W | 12,5kg |
| Mjeriti | 55,5 * 28,5 * 30cm |
Pitanja:
1.Možete li kupiti vape preko pulta?
9. oktobar 2024. godine
Od 1. oktobra, papes su postale dostupne u ljekarnima u zajednici u svim državama i teritorijama, osim Tasmanije kao rasporeda 3 proizvoda. To znači daPacijenti stariji od 18 godina mogu kupiti vape bez recepta nakon savjetovanja s ljekarnikom.
2.Dože Walmart prodajte vapete?
Usred raste zabrinutosti zbog opasnosti po zdravlje od vapiranja,Walmart je u petak najavio da više ne bi prodavao e-cigarete u svojim američkim trgovinama, postajući najnoviji (i najveći) glavni prodavač u zemlji da zabrani njihovu prodaju, zajedno s drugima poput Ritea pomoć, generalnog dolara i Costco.
FAQ
P: Jeste li trgovačko preduzeće ili proizvođač?
O: Mi smo proizvodnja elektronskih cigareta, nadam se da ćemo poslovati s vama! Hvala ti!
P: Koji je vaš uvjeti plaćanja?
O: Obično prihvatamo plaćanje t \/ t ili l \/ c. Plaćajte 50% unaprijed, započet ćemo proizvodnju, nakon plaćanja ravnoteže, isporučujemo.
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti














