1200 Puffs E Cig
1. C005 je elegantan i kompaktan, omogućavajući našim usnama da savršeno pristaju držaču elektronske cigarete!
2.C005 ima 4 ml tečnosti za e-cigaretu, 2% soli nikotina, a naravno postoji i opcija bez nikotina.
Opis
1200 Puffs E Cig
C005, 1200 Puffs E Cig, je elegantan i kompaktan, omogućavajući našim usnama da savršeno pristaju držaču elektronske cigarete!
C005, 1200 Puffs E Cig, Ovaj komplet za jednokratnu upotrebu je mali i simpatičan uređaj za jednokratnu upotrebu s ugrađenom baterijom od 700 mAh i nudi 10 različitih ukusa koji zalijevaju usta, uključujući bananu, narandžu, jagodu, mango itd.
I može se prilagoditi prema željama kupaca. C005 elektronska cigareta može dati oko 1200 udisaja.
C005,1200 Puffs E Cig, ima 4 ml tečnosti za e-cigaretu, 2% soli nikotina, a naravno postoji i opcija bez nikotina.
Baterija C005 je 700mah, što može osigurati da možemo u potpunosti iskoristiti C005, ovu jednokratnu elektronsku cigaretu.
C005,1200 Puffs E Cig, je elektronska cigareta za jednokratnu upotrebu pod brendom EGQ, nadam se da će vam se svidjeti i da ćete naručiti. Hvala!
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nicotine Salt | 2% nikotinske soli |
| 4ml E tečnosti | E tečnost |
| Puff | 1200 udisaja po uređaju |
| Prekidač | Kontrola protoka vazduha |
| Baterija | Integrisana baterija od 700mAh |
| Okus | Može se izabrati 10 ukusa |
| Poklon kutija | 0 kom u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 400 kom u jednom kartonu |
| G.W | 23kg |
| MEAS | 55,5*28,5*30 cm |
Pitanja:
1. Da li je vaping sigurnije od pušenja cigareta?
Vaping nije potpuno bez rizika, ali nosi samo djelić rizika pušenja cigareta. Dugoročni rizici vapinga su nepoznati. E-cigarete ne proizvode katran ili ugljični monoksid, dva najštetnija elementa u duhanskom dimu.
2.Šta se dešava kada prestanete da pušite i počnete da pušite?
E-cigarete izlažu korisnike manjem broju toksina i na nižim razinama od pušenja cigareta. Prelazak na vaping može značajno smanjiti vašu izloženost toksinima koji mogu dovesti do raka, bolesti pluća i problema sa srcem i cirkulacijom kao što su srčani i moždani udar.
3. Koje su opasnosti od pušenja elektronskih cigareta?
a.astma. Vaping može povećati vjerovatnoću da ćete razviti astmu i druge plućne bolesti.
b. Ožiljci na plućima.
c. oštećenje organa.
d.EVALI (elektronska cigareta ili vaping, ozljeda pluća povezana s upotrebom proizvoda).
e. ovisnost
FAQ
P: Da li dajete uzorke? da li je besplatno ili dodatno?
O: Pružamo besplatne uzorke našim kupcima. Ako uzorak treba biti prilagođen, naplatit ćemo odgovarajuću naknadu.
P: Kada obično dobijete odgovor?
O: Svi upiti će biti obrađeni u roku od 24 sata.
P: Šta učiniti sa povratkom?
O: Ne prihvaćamo povrat ako nema problema s proizvodom.
Ako je to zbog proizvoda, mi ćemo pružiti tehničku podršku i odgovarajuću postprodajnu uslugu.
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti














