Cig Vapor Pen
1.D24 Vapes jednokratne e-cigarete imaju 10 popularnih okusa, koji uvelike mogu zadovoljiti vaše potrebe, a okusi se također mogu prilagoditi.
2.D24 proizvode neverovatne ukuse, moderan izgled, lepa okrugla usta, lako je videti zašto su toliko traženi.
Opis
Cig Vapor Pen
D24 e-cigarete za jednokratnu upotrebu Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd. imaju 10 popularnih okusa koji mogu uvelike zadovoljiti vaše potrebe, a okusi se također mogu prilagoditi potrebama gostiju.
Pružamo OEM/ODM usluge.
D24 ima neverovatan ukus, moderan izgled i prelepa okrugla usta, i lako je videti zašto su tako popularni.
Tečnost za e-cigaretu D24 je 5,5 ml. Možete birati između 2% soli nikotina i 0% nikotina, a može se pušiti 2000 puta.
Jednokratna e-cigareta D24 koristi školjku od nehrđajućeg čelika 304, koja je vrlo izdržljiva, a baterija od 1000mah također osigurava trajnost e-cigarete.
Hvala vam puno na vašoj posjeti, slobodno nas kontaktirajte, hvala!
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nikotin | 2% nikotinske soli |
| E tečnost | 5,5 ml E tečnosti |
| Puff | 2000 puff po uređaju |
| Prekidač | Kontrola protoka vazduha |
| Baterija | Kapacitet baterije 1000mAH |
| Okus | Dostupno je 10 ukusa |
| Poklon kutija | 10 kom u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 400 kom u jednom kartonu |
| G.W | 20kg |
| MEAS | 55,5*28,5*30 cm |
pitanja:
1.Koji je najprodavaniji vape sok?
Najprodavaniji e-sok je e-tečnost sa voćnim ukusom.
2.Koliko udahnutih je 1ml e-soka?
100 pogodaka.
3.Koliko košta puna boca vape soka?
Boca od 30ml košta oko 5 ili 6 USD, što iznosi 0,21 USD po mililitru.
FAQ
P: Da li dajete uzorke? da li je besplatno ili dodatno?
O: Pružamo besplatne uzorke našim kupcima. Ako uzorak treba biti prilagođen, naplatit ćemo odgovarajuću naknadu.
P: Koji su vaši uslovi plaćanja?
O: Obično prihvatamo plaćanje putem T/T ili L/C. Uplatite 50% unaprijed, počinjemo proizvodnju, nakon uplate ostataka šaljemo.
P: Kada obično dobijete odgovor?
O: Svi upiti će biti obrađeni u roku od 24 sata.
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti













