E Cig
1.D25, kvadratna elektronska cigareta.
2.To je također odlična elektronska cigareta.
3. Svijetle boje, koje odgovaraju raznim okusima, do sada smo razvili više od 10 okusa za ovaj D25.
Opis
E Cig
D25, kvadratna elektronska cigareta. Takođe je odlična elektronska cigareta. Jarke boje, koje odgovaraju raznim ukusima, do sada smo razvili više od 10 ukusa za ovaj D25.
Green Elf Mint, Crvena plamena jagoda, smeđa kola, tamnoplava borovnica, žuti mango. Ostale necemo predstavljati jedan po jedan,molimo pogledajte sliku,ako treba da znate javite mi se,odgovaramo na vasa pitanja u roku od 24h, ostanite u kontaktu i nastavite saradnju,hvala!
D25, kvadratna e-cigareta za jednokratnu upotrebu, ima 10ml e-juicea i 1600mah bateriju, što znači da je možemo koristiti dugo vremena, i simbol je civilizacije koji se može nositi bez paljenja. Kvadratna jednokratna e-cigareta ima 2% nikotina, možemo čak ponuditi proizvode bez nikotina ako je potrebno, tako da nikotin ne ošteti.
Više od 10 ukusa na izbor, neka ljudi uživaju u divnom ukusu. Elegantni, kompaktni, lagani i šarenog dizajna kako bi izgledali udobno, svestrani su za nove vapere i mobilne vapere... hajde, odmorite se!
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nikotin | 2% nikotinske soli |
| E tečnost | 10 ml E tečnosti |
| Puff | 3500 puff po uređaju |
| Prekidač | Kontrola protoka vazduha |
| Baterija | Kapacitet baterije 1600mAH |
| Okus | Dostupno je 10 ukusa |
| Poklon kutija | 10 kom u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 400 kom u jednom kartonu |
| G.W | 23kg |
| MEAS | 55,5*28,5*30 cm |
pitanja:
1. Kako da odaberem dobar vape?
Stvari koje treba uzeti u obzir pri odabiru kompleta za vape. Kada birate vape kit, razmislite koliko želite potrošiti i šta želite dobiti od svog vapea. Da li biste bili spremni platiti više za svoj početni komplet ako nudi više para ili više opcija za okus? Želite skromnu i jednostavnu e-cigaretu?
2.Šta se dešava kada prestanete da pušite i počnete da pušite?
Prelazak na vaping pomoći će vam da poboljšate cirkulaciju krvi i počet ćete osjećati odgovarajuće razine kisika. Možda ćete u početku osjetiti malu vrtoglavicu ili vrtoglavicu jer niste navikli na to. Vaš mozak je gladan kiseonika, a to je kada se prilagođava na nivo kiseonika koji mu je potreban.
3.S kojim vapeom bi početnik trebao početi?
Odaberite elektronsku cigaretu za jednokratnu upotrebu.
FAQ
P: Da li dajete uzorke? da li je besplatno ili dodatno?
O: Pružamo besplatne uzorke našim kupcima. Ako uzorak treba biti prilagođen, naplatit ćemo odgovarajuću naknadu.
P: Kada obično dobijete odgovor?
O: Svi upiti će biti obrađeni u roku od 24 sata.
P: Kako se nositi s pitanjima carinjenja?
O: Kupac je odgovoran za sve dažbine, poreze, naknade za carinjenje i sve naknade za skladištenje procijenjene lokalno tokom procesa carinjenja. Paket će biti vraćen u naše skladište ako naknada ne bude plaćena u predviđenom roku dozvoljenom za standardno carinjenje u vašoj zemlji.
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti















