Najprodavanija 600 puffs za jednokratnu e-cigaretu
1.D15A elektronska cigareta za jednokratnu upotrebu, da li izgleda kao ruž koji djevojke često koriste? Sada je društvo ravnopravnije i vrlo je uobičajeno da žene puše.
2. Elegantan dizajn D15A čini ga lakim za korištenje i nošenje bilo gdje.
Opis
600 Puffs 2ml Vape Pen
Elektronske cigarete, poznate i kao e-cigarete, već su u svijesti ljudi prvi izbor za prestanak pušenja i prvi su izbor za traženje zdravije alternative.
Zapravo, među brojnim elektronskim cigaretama, D15A se fokusira na doživljaj okusa elektronskih cigareta i voljen je od strane novih i starih kupaca.
Ova elektronska cigareta nudi ukusne voćne okuse koji mogu zadovoljiti različite želje. Takođe je veoma prenosiv, što vam omogućava da ga nosite sa sobom.
D15A je opremljen baterijom od 550 mAh i prethodno instaliranom kutijom za nikotinsku so od 2 mL. Možete birati između deset okusa, a ako trebate kupiti na veliko, također možete prilagoditi okuse kupcima kako bi zadovoljili njihove stvarne potrebe.
D15A nije samo elegantnog dizajna i ima dug vijek trajanja baterije, već je i vrlo jednostavan za korištenje. Samo udahnite iz nastavka za usta da dobijete zadovoljavajući oblak pare. Ova jednokratna elektronska cigareta može dati do 600 udisaja.
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nikotin | 2% nikotinske soli |
| E tečnost | 2ml E tečnosti |
| Puff | 600 udisaja po uređaju |
| Prekidač | Kontrola protoka vazduha |
| Baterija | Kapacitet baterije 550mAH |
| Okus | Dostupno je 10 ukusa |
| Poklon kutija | 10 kom u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 400 kom u jednom kartonu |
| G.W | 18kg |
| MEAS | 55,5*28,5*30 cm |
pitanja:
1.Šta je lažni vape?
Lažni vape jesukrivotvoreni proizvodi za vaping koji izgledaju kao pravi, ali su zapravo nekvalitetne, loše napravljene imitacije. Ovi lažni proizvodi se često prodaju s popustom.
2. Postoji li zdravstveni vape?
trenutno,FDA nije odobrila proizvode za vapingza prevenciju, liječenje ili poboljšanje bilo kojeg zdravstvenog stanja ili općeg blagostanja.
3. Šta čini vape lažnim?
Većina lažnih elektronskih cigareta će se pohvalitipakovanje lošeg kvalitetai tako se mogu brzo identifikovati. Na primjer, Geek Bar kutije su laminirane, a lažne Geek Bar kutije neće biti. Osim toga, postoje strogi propisi za pakovanje proizvoda za vaping, a krivotvoreni proizvodi ih se ne pridržavaju.
FAQ
P: Da li dajete uzorke? da li je besplatno ili dodatno?
O: Pružamo besplatne uzorke našim kupcima. Ako uzorak treba biti prilagođen, naplatit ćemo odgovarajuću naknadu.
P: Kako se nositi s pitanjima carinjenja?
O: Kupac je odgovoran za sve dažbine, poreze, naknade za carinjenje i sve naknade za skladištenje procijenjene lokalno tokom procesa carinjenja. Paket će biti vraćen u naše skladište ako naknada ne bude plaćena u predviđenom roku dozvoljenom za standardno carinjenje u vašoj zemlji.
P: Šta učiniti sa povratkom?
O: Ne prihvaćamo povrat ako nema problema s proizvodom.
Ako je to zbog proizvoda, mi ćemo pružiti tehničku podršku i odgovarajuću postprodajnu uslugu.
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti












