Nova Hot 550 MAh jednokratna Vape olovka elektronska cigareta
1.D15A je elektronska cigareta za poklon marke EGQ.
2. Darivanje je u modi ovih dana, barem godinama, Kina je bila pod velikim uticajem stranih zemalja, a mlađa generacija voli da daje poklone.
Opis
Evoss Vapor
D15A je kompaktna i praktična e-cigareta kineskog proizvođača EGQ koja je elegantna i praktična.
Uređaj ima moderan cilindrični dizajn koji ne samo da izgleda sjajno, već i štiti od prašine i krhotina.
D15A je takođe dostupan u raznim ukusnim ukusima, od sladoleda od jagode, borovnice, jabuke, banane do različitog voća. Sigurno ćete pronaći ukus koji će vas impresionirati.
D15A je vrlo prenosiv, pa ako cijenite i smisao za modu i praktičnost e-cigareta, mogli biste isprobati D15A i osjetiti šarm e-cigareta!
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nikotin | 2% nikotinske soli |
| E tečnost | 2ml E tečnosti |
| puff | 600 puff po uređaju |
| Prekidač | Kontrola protoka vazduha |
| Baterija | Kapacitet baterije 550mAH |
| Okus | Dostupno je 10 ukusa |
| Poklon kutija | 10 kom u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 400 kom u jednom kartonu |
| G.W | 18kg |
| MEAS | 55,5*28,5*30 cm |
pitanja:
1. Hoće li Kalifornija prestati prodavati vape?
Vejping među tinejdžerima je nacionalna epidemija, a u nastojanju da se smanji njegov uticaj na djecu,Glasači Kalifornije odobrili su Prijedlog 31 2022., kojim se zabranjuje prodaja aromatiziranih "e-cigareta" upakovanih slikama prilagođenim djecii dobila primamljiva imena kao što su lubenica, gumeni medvjedići i šećerna vata.
2. Možete li naručiti vape na Amazonu?
Mislim da ih ne bih nazvao "legitimnim", poštovape su zabranjene na Amazonu- svako ko namjerno djeluje suprotno tom saznanju, po definiciji nije "legitin".
FAQ
P: Da li dajete uzorke? da li je besplatno ili dodatno?
O: Pružamo besplatne uzorke našim kupcima. Ako uzorak treba biti prilagođen, naplatit ćemo odgovarajuću naknadu.
P: Kada obično dobijete odgovor?
O: Svi upiti će biti obrađeni u roku od 24 sata.
P: Šta učiniti sa povratkom?
O: Ne prihvaćamo povrat ako nema problema s proizvodom.
Ako je to zbog proizvoda, mi ćemo pružiti tehničku podršku i odgovarajuću postprodajnu uslugu.
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti












