IAS Vap Pen
Elektronska cigareta 1.D15A je novi proizvod pod brendom IASvape i postala je trend na tržištu.
2. Moderan i lijep dizajn, dobar osjećaj ruke.
Opis
IAS Vap Pen
D15A, IAS Vap Pen, elektronska cigareta je novi proizvod pod brendom IASvape, koji je postao trend na tržištu. Moderan i lijep dizajn čini ga vrlo popularnim.
D15A e-cigareta, IAS Vap Pen, može držati 3,2 ml e-tečnosti, 2% e-tečnosti soli nikotina ili e-tečnosti bez nikotina. Riječ je o jednokratnom proizvodu koji se nakon upotrebe može baciti u kantu za smeće. Takva konfiguracija čini da elektronska cigareta D15A može popušiti oko 800 udisaja. U proizvodu elektronske cigarete za jednokratnu upotrebu D15A nalazi se baterija od 550 mAh, koja može osigurati punu upotrebu tekućine za elektroničku cigaretu od 3,2 ml.
Elektronska cigareta D15A, IAS Vap Pen, ima 10 ukusa, u osnovi 10 popularnih ukusa, uključujući bananu, borovnicu, mango, grožđe i tako dalje. Podržavamo i prilagođene okuse, hvala!
Koristite materijale koji zadovoljavaju TPD standarde, tako da ne morate brinuti o drugim higijenskim problemima. Vi samo trebate odabrati svoj favorit i uživati u njemu. Dobrodošli na konsultacije! ! !
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nikotin | 2% nikotinske soli |
| E tečnost | 3,2 ml E tečnosti |
| Puff | 800 udisaja po uređaju |
| Baterija | Integrisana baterija od 550mAh |
| Okus | Može se izabrati 10 ukusa |
| Poklon kutija | 10 komada u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 400kom u jednom kartonu |
| Prekidač | Kontrola protoka vazduha |
| G.W | 16,3 kg |
| MEAS | 55,5*28,5*30 cm |
pitanja:
1.Šta su vape za jednokratnu upotrebu?
E-cigarete za jednokratnu upotrebu su punjivi ili nepunjivi, napunjeni uređaji za sok u e-cigaretama. Elektronske cigarete za jednokratnu upotrebu dostupne su u različitim okusima i mogu se koristiti bez punjenja. Obično ima maksimalno izvlačenje po uređaju nakon čega ga treba odložiti, otuda i naziv.
2.Koja je razlika između vapea i jednokratnih proizvoda?
Razlika između jednokratnih uređaja za vape i pod kit uređaja je jednostavna: puff štapići su za jednokratnu upotrebu. Stoga se ne mogu višekratno koristiti, dok se paketi mogu koristiti više puta. Trajat će onoliko koliko traju unaprijed napunjeni sok ili baterija
3.Do diSposables imaju nikotin?
Jednokratni proizvodi nude vaperima efikasnije sredstvo za isporuku nikotina od cigareta. Međutim, to nije slučaj kada je u pitanju apsorpcija. Brzina i količina nikotina koju pušite u bilo kojem trenutku određuju snagu e-tečnosti. I možete odabrati e-cigarete bez nikotina.
FAQ
P: Koji su vaši uslovi plaćanja?
O: Obično prihvatamo plaćanje putem T/T ili L/C. Uplatite 50% unaprijed, počinjemo proizvodnju, nakon uplate ostataka šaljemo.
P: Kada obično dobijete odgovor?
O: Svi upiti će biti obrađeni u roku od 24 sata.
P: Kako se nositi s pitanjima carinjenja?
O: Kupac je odgovoran za sve dažbine, poreze, naknade za carinjenje i sve naknade za skladištenje procijenjene lokalno tokom procesa carinjenja. Paket će biti vraćen u naše skladište ako naknada ne bude plaćena u predviđenom roku dozvoljenom za standardno carinjenje u vašoj zemlji.
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti




































