Veletrgovac I Vape za jednokratnu upotrebu sa 800 puffs
1.D18 je najprodavanija elektronska cigareta za jednokratnu upotrebu.
2. Kada ga koristimo, otkrit ćemo da je vrlo jednostavan za korištenje, a njegov slatki oblik je poput malog vilenjaka, aktivan između naših dlanova.
Opis
2ml kutija cigareta
D18 je najbolja e-cigareta za jednokratnu upotrebu na tržištu!
Ova elegantna e-cigareta dolazi sa 3 ml e-tečnosti u raznim ukusima, od mešanog voća i grožđa do osvežavajuće mente i sočne jagode.
Svaki okus pruža personalizirano iskustvo pušenja koje će vas učiniti zadovoljnima.
D18 takođe ima impresivno trajanje baterije. Sa ugrađenom baterijom od 550 mAh, savršen je za dugotrajnu upotrebu.
Sa svojim impresivnim karakteristikama, D18 je savršen izbor za sve koji traže pouzdanu i ugodnu jednokratnu e-cigaretu.
Njegovi detalji su sljedeći:
| Nikotin | 2% nikotinske soli |
| E-tečnost | 3 ml E-tečnosti |
| Puff | 800 udisaja po uređaju |
| Prekidač | Kontrola protoka vazduha |
| Baterija | Integrisana baterija od 550mAh |
| Poklon kutija | 10 kom u jednoj poklon kutiji |
| Karton | 200 kom u jednom kartonu |
| G.W | 12.5KG |
| MEAS | 55,5*28,5*30 cm |
pitanja:
1. Koja starosna grupa najviše koristi vape?
Najnovije istraživanje, objavljeno u julskom sažetku podataka Nacionalnog centra za zdravstvenu statistiku, pokazuje da je 2021. godine upotreba e-cigareta bila najveća među odraslima.Od 18 do 24 godine. Mladi odrasli su također češće koristili i e-cigarete i zapaljive cigarete u usporedbi s odraslim osobama od 45 i više godina.
2. Ko više vape, muškarci ili žene?
Godine 2021., ljudi u dobi od 18 do 24 godine najvjerovatnije će koristiti e-cigarete među svim odraslim osobama. Među odraslim osobama od 18 i više godina, 4,5% su bili trenutni korisnici e-cigareta, iupotreba je bila veća među muškarcima (5,1%) u poređenju sa ženama (4.0%)(Slika 1).
3.Šta doktori kažu o vapingu?
Istraživanja sugeriraju da je vaping loše za vaše srce i pluća.
Nikotin je primarni agens u običnim cigaretama i e-cigaretama i izaziva veliku ovisnost. To uzrokuje da žudite za pušenjem i patite od simptoma povlačenja ako zanemarite žudnju. Nikotin je toksična supstanca.
FAQ
P: Da li dajete uzorke? da li je besplatno ili dodatno?
O: Pružamo besplatne uzorke našim kupcima. Ako uzorak treba biti prilagođen, naplatit ćemo odgovarajuću naknadu.
P: Koji su vaši uslovi plaćanja?
O: Obično prihvatamo plaćanje putem T/T ili L/C. Uplatite 50% unaprijed, počinjemo proizvodnju, nakon uplate ostataka šaljemo.
P: Šta učiniti sa povratkom?
O: Ne prihvaćamo povrat ako nema problema s proizvodom.
Ako je to zbog proizvoda, mi ćemo pružiti tehničku podršku i odgovarajuću postprodajnu uslugu.
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti














